Zátiší
Id: 204208
malba/papír/plátno, rozměr ve výřezu 42 x 39 cm, značeno vpravo dole, krakelováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1196x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč