Zátiší
Id: 308808
olej/plátno, rozměr 27,5 x 41 cm, značeno vlevo dole s datací, v minulosti restaurováno, poškozený rám
zobrazeno: 2547x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 900 Kč