Zátiší
Id: 354005
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole s datací, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám
zobrazeno: 674x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč