Zimní motiv
Id: 178503
olej/plátno, rozměr 144 x 76 cm, rozměr včetně rámu 163 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování, volné plátno, v minulosti pravděpodobně opravováno, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru
zobrazeno: 2346x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 500 Kč