Život na Jávě
Id: 120002
olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2192x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč