Ztroskotání
Id: 41114
olej/plátno, rozměr 73,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, 19. století, Francie, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1866x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
13 500 Kč