Banksy
Dívka s dneštníkem
Id: 207703
sprej/šablona/papír, rozměr ve výřezu 68 x 48 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 1/200, na zadní straně Banksy razítko vč. vodotisku, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát REG390832/2
zobrazeno: 9068x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
51 100 Kč
Příhozy: 68