Death NYC
Madonna
Id: 97702
litografie/papír, velikost listu 32 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 2016, vpravo dole č. 51/100, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť
zobrazeno: 9629x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 522 Kč