Death NYC
Simpsonovi
Id: 104403
litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť
zobrazeno: 3454x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
66 500 Kč
Příhozy: 112