Death NYC
Simpsonovi
Id: 132701
litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno 68/100, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť
zobrazeno: 3612x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 999 Kč