Death NYC
Snoopy
Id: 117801
litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť
zobrazeno: 2352x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč