Firma
Bez názvu
Id: 342101
serigrafie/papír, rozměr 70 x 100 cm, značeno všemi umělci Firmy ve spodní části, včetně datace a číslování 27/50, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 4948x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 49