Firma
Bez názvu
Id: 349401
serigrafie/papír, rozměr 70 x 100 cm, značeno všemi umělci Firmy ve spodní části, včetně datace, autorský tisk, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4006x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
25 200 Kč