Firma
Z cyklu MODRÝ MAURICIUS (cyklus šesti ks)
Id: 482602
serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 317x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč