Firma
Z cyklu MODRÝ MAURICIUS, V. (cyklus šesti ks)
Id: 482605
serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, č. 18/50
zobrazeno: 374x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč