Firma
Z cyklu MODRÝ MAURICIUS, VI. (cyklus šesti ks)
Id: 482606
serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, č. 18/50
zobrazeno: 323x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
4.3.2024, 21:25:00
3.2.2024 | 20:21 | 15 000 Kč |