Hodiny
Kubistické hodiny
Id: 102706
kovové kubistické hodiny z mosazného plechu v kombinaci s ostatním materiálem, výška 37 cm, šířka 15 cm, hloubka 9 cm, na spodní části značeno Artěl Praha viz foto, mosazný plech na několika místech poškozen prohnutím/opotřebením, na vnitřním krytu hodin vyraženy iniciály JG, vše ve zcela původním stavu, stroj není funkční, původní klíček
zobrazeno: 4889x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 111