J.S.
"Která sinfonie je takto barevná...?"
Id: 285201
komvinovaná technika/olej/inkoust/tisk/akryl/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 2437x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč