J.S.
Sen o řádu v neřádu
Id: 285202
akryl/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 4152x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč