Keramika
Dóza
Id: 273402
keramická nádoba glazovaná, šestiboká Habánská fajans (17. století ?), s kovovým závěrem, výška celková s kovovým uzávěrem cca 16 cm, povrchově poškozeno, stav viz foto
zobrazeno: 2530x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč