Porcelán
Konvolut tří porcelánových panenek
Id: 31004
porcelánové panenky různé provenience, výška od 9 do 14 cm, drobně poškozeno, původní stav
zobrazeno: 2665x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč