Monogram
Při úplňku
Id: 1789
olej/plátno, rozměr 55 x 96 cm, signováno vpravo dole monogramem AK, velmi kvalitní krajinářská práce z 2. poloviny 19. století, rentoilováno, obraz i rám v dobrém původním stavu
zobrazeno: 6774x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
125 000 Kč
Příhozy: 129