Pohled do krajiny
Id: 1948
olej/plátno/karton, rozměr 40,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, velmi zažloutlý lak, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1584x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 101 Kč