Nečitelná signatura
Portrét ženy
Id: 194702
olej/plátno, rozměr 46,5 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, popsáno a datováno na zadní straně
zobrazeno: 2676x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 64