Nečitelná signatura
Pustý břeh
Id: 181026
olej/papír/karton, rozměr 17 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, lehce poškozený rám, obraz značně zašpiněn
zobrazeno: 1210x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč