Nečitelná signatura
Rybáři
Id: 181027
olej/plátno, rozměr 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 1928x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
12 000 Kč