Nečitelná signatura
Úplněk
Id: 184102
olej/karton, rozměr 42 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, otřená a poškozená malba, poškozený rám
zobrazeno: 1319x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč