Nečitelná signatura
Život v horách
Id: 193704
konvolut dvou kusů, olej/plátno, rozměr každého cca 46 x 30 cm, každý značen, lehce poškozené rámování
zobrazeno: 2415x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 800 Kč