Neznačeno
Abrahám
Id: 47007
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 11 cm, 19. století, na zadní straně popis, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1730x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 207 Kč