Neznačeno
Abstraktní kompozice
Id: 156416
malba/sololit, rozměr 56 x 58 cm, novodobě orámováno, na několika místech dílo pravděpodobně záměrně provrtáno
zobrazeno: 1372x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
15.11.2018, 19:30:00
15.11.2018 | 19:23 | 1 000 Kč |