Neznačeno
Abstraktní postava
Id: 157839
kolorovaná sádra/kov, celková výška cca 100 cm, jedná se pravděpodobně o dílo sochaře Viktora Dobrovolného, značně poškozeno oděrkami na povrchu
zobrazeno: 1199x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
14.11.2018, 19:48:00
8.11.2018 | 16:27 | 5 000 Kč |