Neznačeno
Akt
Id: 2234
bronzová plastika, nesignováno, připsáno Janu Bauchovi, celková výška 39,5 cm, výška podstavce 4,5 cm, původní stav
zobrazeno: 1658x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
13.7.2015, 21:09:00
13.7.2015 | 20:14 | 4 500 Kč |