Neznačeno
Alpská bystřina
Id: 2006
olej/plátno, rozměr 44 x 34 cm, nesignováno, velmi kvalitní krajinářská práce z 2. poloviny 19. století, obraz i rám v dobrém původním stavu, z pozůstalosti významného českého herce
zobrazeno: 2147x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč