Neznačeno
Alpská řeka
Id: 16801
olej/plátno, rozměr 69 x 105 cm, 19. století, drobné oděrky na malbě, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3251x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč