Neznačeno
Andělíčci
Id: 99434
kombinovaná technika/papír, studie, rozměr ve výřezu 23 x 13 cm, paspartováno, lehce zašpiněná malba, nerámováno
zobrazeno: 1690x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč