Neznačeno
Bojovník
Id: 33405
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rentoilováno, obraz je ve vrchní půli vyříznut do oblouku a nalepen na druhotném plátně, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1314x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
13.7.2016, 20:24:00
13.7.2016 | 18:38 | 2 800 Kč |