Neznačeno
Cesta lesem
Id: 99438
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 21,2 x 29,2 cm, paspartováno, nerámováno, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 16042x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
6.12.2017, 22:04:00
4.12.2017 | 12:32 | 3 000 Kč |