Neznačeno
Dáma s kožešinou
Id: 1394
olej/plátno, rozměr 69 x 42 cm, přelom 19. a 20. století, rám zlacený plátkovým zlatem, původní stav
zobrazeno: 2597x
Vyvolávací cena:
19 500 Kč
26 000 Kč