Josef Čapek
Dívka
Id: 2111
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 16,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2572x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 000 Kč
Příhozy: 48