Neznačeno
Divoká říčka
Id: 102401
olej/plátno, rozměr 39,5 x 52 cm, obraz v původním lehce poškozeném stavu, volné v rámu, novodobě rámováno
zobrazeno: 1200x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč