Neznačeno
Dvojice
Id: 147511
kombinovaná technika/tuž/kvaš/papír, rozměr 38 x 31 cm, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 1075x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč