Neznačeno
Gejša na pláži
Id: 1503610
olej/plátno/karton, rozměr plátna 39 x 49 cm, dekorativní adjustace, velmi dobrý stav
zobrazeno: 1533x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč