Neznačeno
Hrad na skále
Id: 115902
olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, rentoilováno, v minulosti restaurováno, na zadní straně popis se jménem malíře Zimmermann viz foto, původní rámování
zobrazeno: 5118x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 57