Neznačeno
Hrad nad jezerem
Id: 117503
kvaš/papír, rozměr 27 x 31,5 cm, 19. století, okruh Jos. Navrátila, zaskleno, poškozený rám, nečistoty pod sklem
zobrazeno: 1545x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč