Neznačeno
Japonská dívka
Id: 61506
dřevoryt/papír, velikost listu 75 x 51 cm, zaskleno, lokálně poškozeno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1294x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč