Neznačeno
Karlštejn
Id: 2222
olej/dřevěná deska, rozměr 14 x 23 cm, kvalitní práce z přelomu 19. a 20. století, velmi dobrý původní stav
zobrazeno: 2877x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč