Neznačeno
Kompozice - diagonála
Id: 194802
olej/plátno, rozměr 100 x 71 cm, popsáno, datováno a značeno F. Dvořák na zadní straně, plátno volné, poškozené olištováno
zobrazeno: 1755x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 100 Kč