Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 187306
malba/papír, rozměr oválů cca 19 x 14 cm, na zadní straně jednoho kusu značeno Brandeys, poškozené původní rámování, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 983x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč