Čas na serveru 13:13:13

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 26507

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

1) Stařenka, olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, malba značně poškozena, nerámováno; 2) Chlapec, olej/plátno, rozměr 63 x 60 cm, popis na zadní straně, značně poškozena malba, nerámováno

zobrazeno: 1351x

Vyvolávací cena:

6.6.2016, 22:43:00

20.5.2016 18:05 1 000 Kč