Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 26507
1) Stařenka, olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, malba značně poškozena, nerámováno; 2) Chlapec, olej/plátno, rozměr 63 x 60 cm, popis na zadní straně, značně poškozena malba, nerámováno
zobrazeno: 1351x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
6.6.2016, 22:43:00
20.5.2016 | 18:05 | 1 000 Kč |