Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 106809
kresba rudkou/papír, rozměry listů: 27,5 x 19,5 cm a 15,5 x 22,5 cm, volně loženo, nerámováno, 18. století ?, původní stav
zobrazeno: 3430x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč